Értékelte az előző fordulót Varga Barnabás

Ahogy arról korábban rádiónk is beszámolt, az OTP Bank Liga legutolsó fordulójában a PFC a Kecskemét gárdájával csapott össze. A paksi NB-1-es futballcsapat a fordulatos mérkőzést 3-2-re tudta nyerni. A mérkőzésen három gólt szerző paksi Varga Barnabás is értékelte az összecsapást. Az immár 26 találatot számláló PFC-s gólkirály aspiráns elmondta, volt, hogy figyelmetlen volt a csapat. „Nehéz összefoglalni ezt a mérkőzést. Az első félidőt kiegyenlítettnek éreztem, két pontrúgásból kaptunk két gólt a figyelmetlenségünknek köszönhetően. A szünetben megbeszéltük, nem adjuk fel, megyünk tovább, tesszük a dolgunk. Vezetőedzőnk elmondta, a második labdákat szedjük össze, a párharcokba jobban menjünk bele, ezek nem működtek addig. Sokat lendítettek a játékunkon a cserék is, akik mindhárman jól szálltak be a mérkőzésbe. Daninak a párharcokban nincs ellenfele, Alen összeszedte a labdákat és kiválóan továbbította azokat. A második játékrész elején gyorsan sikerült betalálnunk, ami megadta a lökést, majd jött a tizenegyes. 2-2 után nagyon sok helyzetünk volt, idő kérdése volt, mikor találunk be. Ami engem illet, remélem, most már gólkirály leszek, de még nagyon nem várom a szezon végét, megy a csapatnak, küzdünk a dobogóért” – fogalmazott a paksi klub weboldalán olvasható nyilatkozatában a PFC csatára. A tabella harmadik helyén álló paksi gárda szombaton a negyedik helyezett DVSC-t fogadja a Fehérvári úton.