Bajnokit játszott a PFC NB-III-as csapata

A Közép csoport 30. fordulójában a paksi futballcsapat az Iváncsa KSE együttesét fogadta. A mérkőzésen az Iváncsa gyorsan magához tudta venni a vezetést, az első gólt a vendégek a 12. percben lőtték a paksi kapuba. Ezt követően az Iváncsa tovább tudta növelni az előnyét, újabb találatot szereztek a vendégek a 36. percben. Az első félidő végül 2-0-s részeredménnyel zárult az Iváncsa javára, és így vonultak a csapatok a félidős szünetre az öltözőkbe. A második játékrészben a PFC szépíteni tudott, a 62. percben sikerült betaláljanak a vendégek kapujába. Nem sokra rá azonban, a 68. percben az iváncsai gárda újabb gólt szerzett, így már 3-1 lett az állás a javukra. A 78. percben az Iváncsa ismét be tudta venni a paksi kaput, így már 4-1-re mentek a vendégek, majd a végére a Paks mégegy találattal tudta csökkenteni a gólkülönbséget, de végül így is 4-2-re kikapott a PFC. A paksi NB-III-as gárda a meccset követően 39 ponttal a bajnokság 10. helyén áll.