Hazai pályán fogadta a Győr együttesét az Atomerőmű KSC Szekszárd.

Az NB-1-es női kosárlabdacsapatok az Alapszakasz 22. fordulójában csaptak össze a Szekszárdi Sportcsarnokban. A
két együttes játéka változatos képet mutatott, az első negyedet a Győr nyerte 29-25-re, majd a
második játékrészt a hazaiak tudták hozni 22-14-re. A harmadik negyedben ismét a győri gárda
tudott felülkerekedni a hazaiakon, 16-13-ra nyerték a játékrészt. Az utolsó negyedben a vendégek
tovább tudták növelni előnyüket a szekszárdiakkal szemben és 24-15-re nyerték a hajrát. Az
összecsapás végeredménye végül 83-75 lett a győriek javára. A meccs legjobbja a KSC-s Goree Cyesha
lett, aki 21 pontot, 8 lepattanót és 3 gólpasszt hozott össze csapatának. A szekszárdi együttes így az
ötödik helyen zárta az Alapszakaszt, a rájátszás első körében kedden Pécsett, pénteken pedig