Kiesett a Magyar Kupából a PFC

A MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében tegnap este lépett pályára a paksi NB-1-es csapat hazai pályán a Vasas együttesével. A vendégek már a mérkőzés 3. percében be tudtak találni a paksi kapuba. A 16. percben a fővárosi gárda egy újabb találattal még tovább tudta növelni előnyét. A PFC a 19. percben Varga fejesével szépíteni tudott. Az első félidőben több gól már nem született, így 1-2-es részeredménnyel vonultak az öltözőkbe a csapatok a szünetben. A második játékrészben a Vasas az 52. percben harmadszorra is be tudott találni a Paks kapujába. A 64. percben a PFC még tudott szépíteni, viszont fordítani már nem tudott az álláson, így az összecsapás végeredménye 3-2 lett a Vasas javára. A PFC ezzel kiesett a MOL Magyar Kupából.