Bajnokit játszott tegnap délután a PFC

Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a paksi NB-1-es gárda a Mezőkövesd Zsóry FC együttesét fogadta a Fehérvári úti stadionban. Az első félidőben a vendégek a 19. percben gólt tudtak szerezni, azonban a játékvezető végül érvénytelenítette a találatot, így maradt a 0-0. Ezt a részeredményt ki is tartották a csapatok az első félidő végéig. A második játékrészben nem kellett sokat várni a gólra, a Mezőkövesd ezúttal érvényes találatot szerzett a PFC ellen az 53.percben. 10 perccel később a vendégek tovább tudták növelni az előnyüket, ismét betaláltak a paksi kapuba. A PFC bár több helyzetet is ki tudott alakítani, gólt nem tudott már szerezni belőle, így a végeredmény 2-0 lett a Mezőkövesd javára. A meccset követően a PFC visszacsúszott a tabella 8. helyére.