Az Újpest ellen lépett pályára a PFC

Az OTP Bank Liga 5. fordulójában a paksi NB-1-es futballcsapat mintegy 2600 néző előtt mérkőzött meg a fővárosi csapattal. A paksi gárda már a hetedik percben meg tudta szerezni a vezetést a hazaiakkal szemben, amikor Haraszti szögletét Windecker tudta kapuba fejelni. Az első félidőben már nem is született több gól, így 0-1-es részeredménnyel vonultak a csapatok az öltözőkbe. A második játékrészben sem kellett sokat várni az újabb találatra, az 52. percben Varga értékesített egy tizenegyest, így már két gólos előnyben volt a Paks. Az 56. percben a PFC Papp Kristóf által megszerezte harmadik gólját is, amikor is a középpályás játékos tizenegy méterről tudott betalálni az Újpest kapujába. A meccs hátralévő részében az Újpest ugyan két gólt is tudott szerezni, a végeredmény 3-2 lett a Paks javára. A mérkőzést követően a PFC jelenleg 8 ponttal a második helyen áll a tabellán. A következő fordulóban a paksi gárda a Kisvárda együttesét fogadja szerdán a Fehérvári úti stadionban.