Befejeződtek az Atomerőmű SE sportcsarnok első ütemének felújítási munkálatai. Megújult a tetőszerkezet, a belső munkálatokkal is végeztek. Az Atomerőmű Sportegyesület és az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. közös pályázaton nyert forrásból valósította meg a felújítás első ütemét, mondta el a csarnokavató előtti sajtótájékoztatón dr. Kovács Antal elnök-ügyvezető.
Dr. Kovács Antal
A korszerűsítés összköltsége mintegy 800 millió forint volt, mondta el dr. Kovács Antal. Ebből mintegy 400 millió forintból újult meg a tetőszerkezet, melyre műalkotásként tekintenek, tájékoztatott az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. főosztályvezetője, Szűcs Gábor projektvezető.
Szűcs Gábor
Múlt héten megtörtént a biztonságtechnikai ellenőrzés és a pálya hitelesítése is, így az idei szezonban először játszhatott saját pályáján a hétvégén az ASE a felújított paksi csarnokban.
Gulyás Róbert
A 2022-es évi pályázat előkészítése is folyamatban van: a fejlesztés második szakaszában új öltözők, VIP galéria, az alsó színt nyílászáró cseréje, a bejárat és a csarnok térburkolata újulhat meg.
