Elkészült és megkapta az Országos Atomenergia Hivatal használatba vételi engedélyét a két létesülő blokk közvetlen szomszédságában megépült Erőmű-beruházási Központ – adta hírül weboldalán a Paks II. Zrt. A mintegy 300 fős irodaépület a vállalat műszaki személyzetének elhelyezésére szolgál, a cég munkatársai ősszel veszik birtokba új irodáikat. A több mint 3500 négyzetméteres, kétszintes konténer irodaház létesítése 2020. október 16-án kezdődött a West Hungária Bau Kft. kivitelezésében. A beruházás keretében aszfaltozott utak és térkövezett járdák, parkolók, elektromos töltőállomás és fedett kerékpártárolók is épültek, az irodaház környezetét parkosították, fákat ültettek és füvesítettek.
