Otthon tartotta a 3 pontot a Paksi FC

Hazai pályán 3-1-re győzték le a ZTE csapatát. Hiába vezetett az első félidő közepén a korábbi paksi csatár és a válogatottban is gólt szerző Könyves Norbert góljával a ZTE, Balogh Balázs találatával már 1-1-es eredménnyel mehettek szünetre a csapatok. Fordulás után gyorsan megfordították a meccset a paksiak: bal oldali szöglet után Hahn lőtt 11 méterről, a labda két játékoson is megpattanva jutott a kapuba. A paksiak stabilan védekeztek, majd a 75. percben egy ritkán látható góllal kétgólosra növelték előnyüket: Demjén futott ki a kapujából egy kiugratási kísérletre, meg is szerezte a labdát, de cselezgetni kezdett. Hahn elvette tőle a játékszert és az üres kapuba ívelt. „Elégedett vagyok a győzelemmel és a hozzáállással is maximálisan. A küzdőszellem kiváló volt, viszont számomra a játék minősége hagyott kívánnivalót maga mögött.-nyilatkozta Bognár György a Paksi FC hivatalos oldalán. A végeredmény Paksi FC -ZTE 3-1, jövőhétvégén ismét hazai pályán fogadja a Honvéd csapatát a Paks.