Ismét győzött a KSC

A TFSE-MTK csapatát látta tegnap vendégül az Atomerőmű KSC Szekszárd. Az NB-1-es női kosárlabda bajnokság negyedik fordulójában a szekszárdiak gyengébben kezdték az első negyedet, mint a vendégek, így 15-23 lett az első játékrész eredménye. A második negyedben a KSC felvette az MTK ritmusát és egy 25-15-ös negyedet követően vonultak öltözőbe a csapatok a félidős pihenésre. A harmadik negyedben az atomos gárda növelni tudta az előnyét, 22-16-tal vágtak neki az utolsó felvonásnak. A negyedik játékrész is igen szoros eredményt hozott, ahol a TFSE 19-21-re ugyan felül tudott kerekedni a Szekszárdon, de a végső győzelemhez ez már nem volt elég. A fordulót 81-75-re a KSC nyerte. A mérkőzés legeredményesebb szekszárdi játékosa Studer Ágnes lett, aki 14 pontot, 7 lepattanót és 5 gólpasszt szerzett az összecsapáson a KSC-nek. A tabella második helyét birtokló atomos csapat legközelebb a DVTK-val csap össze Szekszárdon október 18-án vasárnap este 6 órai kezdettel.