Elindítják a „Szépítsük városunkat” akciósorozatot

Szabó Balázs, a Szekszárdi Városvédők elnöke sajtótájékoztató keretében bejelentette, hogy elindítják a „Szépítsük városunkat” akciósorozatukat-írja a Teol.hu. Egyeztettek a polgármesterrel, a főkertésszel, és megkapták mindkettőjük támogatását, hogy rendbe tegyék az elkopott, régi városrészeket, pótolják a kivágott fákat, lefessék a padokat. Szabó Balázs hozzátette: mindent megtesznek majd, hogy a megyeszékhely elvadult növényzettel, szeméttel teli, gondozatlan területeit is megszépítsék. Méghozzá saját költségükön, ezért – a többi jótékonysági programjuk során megszokottak szerint – több céggel, támogatóval is tárgyalnak, amelyek, anyagilag is hozzájárulnak ezekhez a nemes cselekedetekhez. Az első munkálatok jövő hét szombaton kezdődnek Szekszárdon a Kölcsey lakótelepen.