Győzelemmel tért haza Újpestről a Paksi FC

Az edzőmérkőzésen több csapattag kipróbálhatta magát, jövőhéten viszont már bajnoki meccseken veti be Osztermájer Gábor a kezdő 11-et. Már a mérkőzés első felében Böde magabiztosan értékesítette a tizenegyest, ezzel előnyhöz juttatta csapatát, de nem kellett sokáig várni, egy újabb büntetőt ítélt meg a paksi csapatnak a játékvezető melyet Haraszti értékesített. Az ezt követő negyed órában rendkívül magabiztos focira váltottak a paksiak. A hetvenötödik percben egy hazai szöglet utáni lapos lövésbe Kecskés ért bele szerencsétlenül mentés közben, a labda pedig a lábáról a kapunkba pattant, ezzel faragott hátrányából az Újpest. A végeredmény Újpest- Paksi FC felkészülési mérkőzés 1-2. Jövőhéten online vagy tv közvetítésen figyelhetjük nem csak a Paksi FC bajnoki mérkőzését a MOL Fehérvár FC ellen, hanem a többi csapat bajnoki mérkőzését is.