Sűrű időszaka van a Paksi FC-nek

Ismét felkészülési mérkőzést játszottak, ezúttal a Kaposvár gárdája ellen. Kifejezetten harcosan indult a találkozó-írják hivatalos honlapjukon. A tizenötödik percben Bertus tekert veszélyesen középre egy sarokrúgást, melyet a kapu előterében Szabó bólintott a hálóba. Nem sokáig örülhettek a paksiak, egy perccel később Nagy lőtte a labdát 20 méterről védhetetlenül a hazai kapu sarkába, egalizálva ezzel az eredményt. A mérkőzés véghajrájában nagy energiákat mozgósítottak a győzelem megszerzésének érdekében, Sajbánnak és Bornak is adódtak lehetőségei, de egyik sem talált kaput, így maradt az 1-1. “Az eredmény még csak másodlagos, sokkal inkább a játékosok kapcsolatait figyeltem. Az összes nevezett labdarúgónknak adtunk lehetőséget, köztük a tizenhét éves fiataloknak is. Még nem tudnék szűkíteni, de a jövő héten már biztos eljön az az időszak is. Jelenleg az a fontos, hogy kiegyenlített terhelést kapjanak a srácok, hiszen a harmadik hetet zártuk. Az elmúlt napok jól sikerültek, de igazán megmutatkozott, mennyire is nehéz a bajnokság. A listavezető és az utolsó helyen álló csapattal is döntetlent játszottunk. Egészen biztos, tehát hogy az éles meccseken minden mozzanatnak és apró momentumnak döntő szerepe lesz, senki ellen nem mehetünk biztos három pontra” – értékelte a felkészülési mérkőzést a vezetőedző, Osztermájer Gábor.