Kaposváron nyert a PFC

A Kaposvári Rákóczi Fc-vel csapott össze tegnap a PFC. Az OTP Bank Liga 19. fordulójában a paksi gárda nagy fölénnyel verte a házigazda Kaposvár csapatát. A PFC már a 17. percben megszerezte a vezetést Könyves góljával, majd a 41. percben duplázott és így 0-2-es részeredménnyel mentek a csapatok a félidős pihenésre. A második játékrészben a hazaiaknak nem sikerült a paksiak kapujába találni, míg a PFC újdonsült csatára Sajbán Máté a debütáló mérkőzésén megszerezhette a Paks harmadik gólját. A 83. percben Szabó precíz indításából vette be egy fejeléssel a Kaposvár kapuját. A Rákóczi Fc a mérkőzés hátralévő részében sem tudott gólt lőni, így a meccs végeredménye 0-3 lett a Paks javára. Értékes három pontot szerzett ezzel a győzelemmel az atomos csapat, így a 19. fordulót követően a tabella kilencedik helyén várja a következő mérkőzést.