A Sopronnal csapott össze a KSC

A Sopront fogadta otthonában az Atomerőmű KSC Szekszárd női kosárlabda csapata. Szombaton a tolnai megyeszékhelyen az NB-1-es tabella első helyén álló Euroleasing Sopron csapata lépett pályára a KSC-vel szemben. A teltházas mérkőzésen jól kezdett a Szekszárd, 18-13-ra hozták az első játékrészt. A második negyed 18-22-es eredményével a Sopron a félidőre feljött 36-35-re. A harmadik negyedben mindössze egypontos vezetést tudott elérni a vendégcsapat, 11-12-vel zárult a játékrész, végül a negyedik negyedben 12-18 eredmény született a bajnoki címvédő Sopron javára. A meccsen a legjobb szekszárdi egyéni teljesítményt Erica McCall nyújtotta, 11 pontot és 6 lepattanót szerzett csapatának. A KSC a fordulót követően a negyedik helyen áll a tabellán, míg a Sopron megőrizte elsőségét.