Megvan az idei első győzelem

Kecskeméten játszotta idei első mérkőzését az ASE férfi kosárlabda csapata. A KTE-Duna Aszfalt ellen szoros meccset vívott az atomos együttes az NB-1 alapszakaszának 14. fordulójában. Az első negyedet a hazaiak nyerték, míg a második játékrészt 12 pontos különbséggel az ASE nyerte. A második félidőben 22-23-as és 33-28-as negyedeket zártak a csapatok, így a végeredmény 99-105 lett az ASE javára. A paksiak legeredményesebb játékosa Lóránt Péter lett, aki 26 pontot és 8 lepattanót gyűjtött be a csapatnak. Az ASE a bajnokság tabelláján 14 lejátszott mérkőzést követően a harmadik helyen áll 10 győzelemmel és 4 vereséggel, a következő fordulóban január 11-én az Alba Fehérvárt fogadja a Paks a Gesztenyés úton.