Sikeres esztendőt zár az ASE

Az idén 40.születésnapját ünneplő Atomerőmű Sportegyesület hat szakosztályt műkődtet évtízedek óta, sikeresen. Sportolóik magyar bajnokságokon, csapatbajnokságokon és a nemzetközi porondon is számos jó eredményt értek el, sikerrel vették az akadályokat. Az élvonalbeli kosarasoknál idén a szakemberek jó csapatot raktak össze, hiszen az élbolyban menetelnek. A judosoknál Pupp Réka, Cirjenics Miklós olimpiai kvótát érő pozicióban állnak a világranglistán. A sakkozók évtizedek óta ott vannak a dobogón a csapatbajnokságban, de Berkes Ferenc és Vajda Szidónia egyéni eredményeik is kiválóak. A kajak-kenu szakosztály is igen mozgalmas évet zárt, az ország 178 klubja között a 10.helyen végzett, értékelt rádiónknak Bedecs Ferenc szakmai igazgató, aki azt is elmondta, hogy 15 magyar bajnoki címet nyertek versenyzőik 2019-ben, ezzel új csúcsot döntöttek. Az ASE tömegsport szakosztályának szakcsoportjaiban is több százan sportolnak. De az utánpótlás is igen erős minden szakosztályban, így az ASE Bozsik programban szereplő utánpótlás labdarúgói is megállják a helyüket.