Kikapott a Paksi FC a fővárosban

Kikapott idegenben a Paksi FC a Budapest Honvéd ellen. Osztermájer Gábor azt mondta, az első félidőben hibátlan volt a védelmük, veszélyeztettek is, magabiztos 0-0-ás eredménnyel mentek el a szünetre. A második játékrész egy ki-ki mérkőzésé alakult. A 72. percben előnyhöz jutott a Paksi FC, Remili tűpontos szögletét Böde csúsztatta a kapuba. Gyorsan jött a válasz, a 76. percben Lanzafame értékesítette a tizenegyest. Osztermájer Gábor minden cseréjét kihasználta, lehetőséget kapott a sérüléséből visszatérő Remili Mohamed, Kulcsár Dávid valamint Kecskés Tamás. A 84. percben eldőlt a mérkőzés, egy órási védelmi hiba következtében a piros-feketék értékesítették találatukat. A végeredmény Budapest Honvéd- Paksi FC 2-1. A soron következő mérkőzés hazai pályán kerül megrendezésre, a paksi gárda az Újpestet fogadja.