Hazai pályán kapott ki a PFC

Az OTP Bank liga 10. fordulójában a Diósgyőr csapatát fogadta a Paksi FC a Fehérvári úti stadionban.A mérkőzésen Kassai Viktor fújhatta játékvezetői sípját. A 14. percben hamar találatot értékesített a DVTK, Ivanovski talált Rácz kapujába. Röpködtek a sárga lapok a meccsen, az első félidőben Poór Patrik és Szabó János is kapott egyet. A 2. félidőben azonnali cserével indított Tomiszlav Szivics, Fejős Áron maradt az öltözőben, helyére Remili Mohamed állt be. Sárgalapokban ebben a félidőben sem volt hiány, ahogy gólokban sem. Az 59. percben Könyves Norbert találatával egyenlített a Paks. Nem tartott sokáig az öröm, egy vitatható szituációt követően Kassai büntetőt ítélt az ellenfélnek. Iszlai higgadtan értékesítette a tizenegyest. Ezután komoly küzdelem folyt a pályán, ám a végeredményen nem tudtak fordítani a zöld-fehérek. Paksi FC-DVTK 1-2. A jövő héten Magyar Kupa forduló és bajnoki mérkőzés is vár a Paksi gárdára. Szerdán Salgótarjánba utaznak, szombaton pedig Debrecenben lépnek pályára a Paksi FC játékosai.