Magabiztos PSE győzelem

Ezen a hétvégén nem rendeztek NBI-es mérkőzéseket az OTP bank ligában. A Paksi FC csapata így sem maradt meccs nélkül. A magyar kupa első fordulójában az NBIII-as Putnok látta vendégül a paksi csapatot szombaton délután. A mérkőzés helyzetekben bővelkedett, a Paksi csapat magabiztosan futballozott. A 18. Percben Hahn János értékesített egy büntetőt, amivel megszerezte a csapat a vezetést. A csatár 3 percre rá újabb találatot értékesített. A 26. Percben a frissen igazolt Poór Patrik is kapuba talált, a 30. Percben újabb paksi találatnak örülhetett a csapat, Balogh Balázs vágta a kapuba a labdát. A félidőben 4-0-ra vezetett a Paksi FC. A második félidőben kiegyenlítetten játszott a két csapat. Tomiszlav Szivics kihasználta mind a három csere lehetőségét. Lenzsér Bence, Fejős Áron és Kecskés Tamás is lehetőséget kapott. A mérkőzés vége felé a 86. percben Balogh ívelte középre a labdát, amit Poór a hálóba bólintott. A végeredmény Putnok FC- Paksi FC 0-5. A jövőhéten a Paksi csapat Zalaegerszegre utazik.