Véget ért az 50. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa

A nőknél a ZTE NKK, míg a férfiaknál a BK Levicki Patriots tornagyőzelmével ért véget a Forest Hungary 50. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa. A zalaegerszegi négycsapatos tornán mindkét nem küzdelmében körbeverések után alakult ki a végső sorrend. Az Atomerőmű KSC Szekszárd először a vendéglátókkal csapott össze. Az egerszegiek harcosan játszottak és a két csapat nem tudott elszakadni egymástól. Ám a Szekszárd a második 20 percben pontosabban játszott a zalaiaknál. A hajrában a ZTE még öt pontra feljött, de a végén a tolnaiak örülhettek 75-65-re nyertek. A bronzmeccs nem sikerült ilyen rózsásra másnap. Szekszárd a Lulea Basket csapatától hosszabbítás után 81-79-re kikapott, így a 4.helyen zárta a Göcsej Kupát. Egy különdíj azonban Tolna megyébe került. A torna legjobb irányítója a KSC-s Ivana Dojkic lett.