Szúnyogirtás lesz az Erőmű területén

A Paksi Atomerőmű területén június 18-án. (csütörtökön) este 22.00-tól másnap hajnali 3.00-ig szúnyogirtást végeznek földi technológiával meleg-ködképző generátor segítségével tájékoztatta szerkesztőségünket a Paks Város Önkormányzata. A tájékoztatás szerint az 50 hektáron végzett szúnyogirtás napja eső esetén június 19-én estére módosul.