Szemeteskuka került kihelyezésre az úzdi buszmegállóba

A hét folyamán kihelyezésre kerül egy műanyag szemetes kuka az alsó buszmegállóhoz Sárszentlőrinc-Úzdon adta hírül a település polgármestere a közösségi oldalán. A településvezető arra kéri a lakosokat, hogy a szemetet a kihelyezett kukába helyezzék el, továbbá, hogy a lehetőségeihez mérten tartsák tisztán és rendezett állapotban a megálló környezetét.