Az Atomerőmű SE férfi kosárcsapata a tavalyi bronzérem után idén a 4. helyen zárta a 2025-26-os bajnoki szezont a Falco, a Szolnoki Olaj és a Kaposvár mögött. A csapat ezalatt megélt magasságokat és mélységeket. Összességében a magyar magtól többet várt Gulyás Róbert szakosztályvezető.
Gulyás Róbert
A magyar mag – Cohill Eric kivételével, marad – az idegenlégiósok pedig cserélődnek. Az edző személye is kérdéses még – folytatta Gulyás Róbert.
Gulyás Róbert
