Minden évben június első vasárnapján tartják meg a pedagógusnapot, melynek alkalmából Szekszárdon többek között átadták az Év Oktatója Díjat. Az eseményről a város polgármesetere, Berlinger Attila számolt be közösségi oldalán. A Tolna Vármegyei Szakképzési Centrum pedagógusnapi ünnepségén megköszönték mindazoknak az oktatóknak és munkatársaknak az áldozatos munkáját, akik nap mint nap a jövő generációiért dolgoznak az intézményben. Az ünnepségen számos kancellári és főigazgatói elismerést adtak át a centrum iskoláiban dolgozó pedagógusoknak és munkatársaknak. Az Év Oktatója Díjat – amelyet idén második alkalommal ítéltek oda – Gyergyovits-Tripolszky Dóra Beáta mentor oktató, az I. István Középiskola pedagógusa vehette át. Berlinger Attila a beszámolójában megköszönte a város valamennyi oktatási intézményében dolgozó kollégának a tanév minden fáradságát, türelmét, odafigyelését és szakmai elhivatottságát.
