Sikeresen szerepeltek a gimi diákjai az Irinyi János Országos Kémiaversenyen

Sikeresen szerepeltek a Paksi Vak Bottyán Gimnázium diákjai az Irinyi János Országos Kémiaversenyen. Baracskai Rézi, az iskola 9. osztályos tanulója bejutott a rangos megmérettetés országos döntőjébe, amelyet április 10. és 12. között rendeznek meg Pécsett. Emellett több diák is továbbjutott a verseny második fordulójába a megyei döntőn. A tanulók felkészítő tanára Bősz Krisztina volt.