A Tolna Vármegyei I. osztály hatodik fordulójában izgalmas mérkőzéseket láthattak a szurkolók. A Bölcske hazai pályán fordított, és 4–2-es győzelmet aratott a Dunaföldvár felett. A vendégek kétgólos előnyből indultak, de a második félidőben a Bölcske felülmúlta őket, és a hajrában megszerezte a három pontot. A mérkőzésen kiállítás is történt: Makó N. a 65. percben látta elérkezettnek az időt, hogy elhagyja a pályát. A Dombóvári LK és a Nagymányok-Majos mérkőzésén a hazai csapat a hajrában egyenlített, így 2–2-es döntetlennel zárták a találkozót. A mérkőzésen Kis Dániel, a Dombóvári LK játékos-edzője két gólt szerzett, de a második találatát követően második sárga lappal kiállíttatta magát. A Bonyhád és a Kakasd összecsapásán a vendégek 4–3-ra győztek, miután a hazai csapat a mérkőzés hajrájában emberhátrányba került. A találkozón Máté Róbert, a Bonyhád játékosa kiállíttatta magát, így csapata emberhátrányban szenvedett vereséget. A mérkőzésekről további részletek és statisztikák a Teol.hu oldalán találhatók.
