A Magyar Vöröskereszt várja a dunaszentgyörgyi pártoló tagok tagdíjbefizetéseit

A dunaszentgyörgyi pártolótagokhoz intézett felhívást a Magyar Vöröskereszt a közösségi médiában. Az egészségügyi kultúra fejlesztésére és terjesztésére, valamint az egészségügyi viszonyok javítására irányuló munkát végző szervezet dunaszentgyörgyi alapszervezete várja a régi és új belépők tagdíjbefizetéseit nyitvatartási időben a dunaszentgyörgyi Faluházban. A tagdíjbefizetést Volf Anikónál és Harangozó Zsuzsannánál lehet megtenni.