Szombaton Strand Fesztivált rendeztek Fadd Domboriban a szabadstrandon. Ezzel egy régi hagyományt élesztettek újra, hiszen a 90-es években nagy tömegeket vonzott ez a rendezvény Domboriba. A programok ezúttal Pole Fitness és Origo Dance bemutatóval kezdődtek, majd Kovács Alíz lépett fel a Walking Mama formációjával.
Kovács Alíz
Kovács Alíz két álma is valóra vált ebben az esztendőben. Mint mondta, az egyik, a Papp László Arénában való fellépés kipipálva, augusztusban pedig jöhet a Sziget Fesztiválon való debütálás.
Kovács Alíz
Kovács Alíz és a Walking Mama után a Decsi fivérek is színpadra álltak. Az est fénypontja, a V-Tech koncert volt. A Strand Fesztivált utcabál zárta. A következő strandfesztivált augusztus 23-án rendezik meg Fadd-Domboriban, akkor többek között Tábori Emese és a Berek Brothers, valamint a Desperado együttes várja az érdeklődőket.
