Hét településes konzorcium keretében nyert pályázati forrást Sárszentlőrinc

Hét település köztük Györköny, Sárszentlőrinc, Kisszékely, Udvari, Kölesd, Szedres, valamint Harc 323.849.748 Ft összegű támogatást nyert el turisztikai fejlesztésre a TOP Plusz program keretében jelentette be Sebestyén Ákos Sárszentlőrinc polgármestere a település közösségi oldalán. Mint írja a pályázatot az előző polgármester Sátor Géza még 2023-ban konzorciumban 6 másik településsel adta be, ez kapott most zöld utat a Magyar Államkincstártól. A projekt keretében Sárszentlőrincen egy kerékpáros pihenőpont lesz kialakítva mosdóval , WC-vel , fedett térköves esőbeállóval, szervízponttal.