Hét új játékos érkezett a Gerjeni SK csapatába 🔊

Bennmaradás a célja az NB III-ban a Gerjeni SK labdarúgóinak. Pénteki szezonindító sajtótájékoztatóján a klub elnöke, Elbert Gábor elmondta: az átigazolási szezon alatt is azzal a szemponttal keresték új játékosaikat, hogy céljaik szerint eredményesek tudjanak lenni. Hét új játékos érkezett hozzájuk. A tabella 18. helyéről induló csapat négy felkészülési mérkőzést játszott, amelyek alapján Buzás Attila vezetőedző szerint minden adott lesz, hogy a kihívást teljesítve jó tavaszi szezont zárjanak.

Buzás Attila

 

Jánossy Csaba erőnléti edzőként, míg Heizler János kapusedzőként erősíti a csapatot a jövőben.

HeizlerJános

 

Hazai mérkőzéseiket tavasszal Pakson, az ASE Sporttelepén játsszák. Az elsőre ma délután 2 órakor kezdődik a Dabas-Gyón FC ellen.