Útfelújításokról is döntött a bonyhádi önkormányzat képviselő-testülete – olvasható a város weboldalán. A település vezetői arról határoztak legutóbbi testületi ülésükön, hogy idén is csatlakozik Bonyhád a Belügyminisztérium által meghirdetett pályázathoz. Sikeres elbírálás esetén a majosi városrészen található XIII. utca burkolatát, valamint az V. utca 45-75. számú ingatlanok előtti betonjárda felújítására fordítanák a maximálisan elnyerhető 40 millió forintot, illetve az önkormányzat ehhez társítandó 22,8 milliós önrészét. A testületi ülésen egyebek mellett még elfogadták a döntéshozók a Völgységi Önkormányzatok Társulásának idei költségvetését, amely – mint elhangzott – továbbra is kiegyensúlyozott, biztos alapokon nyugszik, köszönhetően az eddigi évek megfontolt, takarékos működésének.
