Második győzelmét szerezte meg az idei bajnokságban az ASE

A Kaposvári Arénába látogatott el szombat este az Atomerőmű SE csapata az alapszakasz V. fordulójában, ahol második győzelmét szerezte meg az idei bajnokságban a Kaposvári KK ellen. A mérkőzés ideje alatt szinte végig vezetett az ASE. Az NB I-es paksi kosárlabdacsapat 74-90-re nyerte idegenbeli mérkőzését.