Pakson a Sárgödör téren hatalmas buli volt pénteken, a Kávé-, Bor és Pálinka fesztiválon tombolhatott a közönség. Egy év kihagyás után került porondra ismét a rendezvény, miután tavaly online szórakozhatott a nagyérdemű. Koncertélmény mellett megújult látványtechnikával várták a bulizni vágyókat a szervezők. A koncertek sorát a SHYGYS koncertje nyitotta, akiknek ez volt az első fellépése másfél év után. Ács Bálint elmondta, július közepétől járják az országot, minden hétvégén van fellépésük.
A KOZMIX, Kefir, az UFO, Csordás Tibi, és a Groovehouse is fellépett, majd Zoltán Erika zárta a koncertek sorát. A hatalmas bulin hajnalig tombolt a közönség, akiket az eső sem tántorított el. Slámer Andrea barátaival nagyon várta ezt a napot.
A koncertek mellett ezúttal is volt borász sétány, pálinkaház, kávé és Jager terasz.
