Természetismereti túrára invitál az Ökocsiga Egyesület és az ASE Szabadidő Szakosztálya. A természetjáró sétára az időjárásnak megfelelő öltözék mellett távcsövet és fényképezőt is érdemes a kirándulóknak vinni. A túra ma délután 2 órakor indul az ASE csarnok mögötti Tekézőtől. Várnak mindenkit, aki szeretne megismerkedni az Ürgemező élővilágával, vagy csak szívesen sétálna egy nagyot a természetben.
