Kovács Ákos csapatkapitány így értékelte a szombat esti ASE-Szolnok mérkőzést 🔊

Az alapszakasz második körének első meccsén 92:86 arányú győzelmet aratott az Atomerőmű SE férfi kosárcsapata hazai pályán a Szolnoki Olaj ellen, amely csapat a tabella 3.helyét foglalta el. Radics súlyos bokasérülésével kezdődött a találkozó, a játékost hordágyon vitték el a mentők. Az első 3 perc kiegyenlített küzdelmet hozott, 10:10 volt az állás, de a negyedet végül az Olaj nyerte 29:18-ra. A következő etapot egálra hozta az ASE, így ez a különbség maradt a két csapat között a nagyszünetre. A második félidő elején azonban meglepte a Szolnokot a hazai csapat agresszív játékával és az utolsó etap elején egyenlített, sőt a vezetést is átvették Ihringék. Hatalmasat küzdöttek a paksiak a végjátékban és megérdemelten nyertek. Mario Ihring 27, Nicholson 20, White 19, Wright 10, Kovács Ákos 8, Wooten 6, Géringer 2 ponttal járult a sikerhez. Kovács Ákos csapatkapitány így értékelt a mérkőzés után.