ASE judo sikerek Olaszországban

Paksi éremeső volt Triesztben. Az ASE judosai idén is megmérettették magukat a 11. Trofeo Internazionale versenyen az olaszországi kikötővárosban. Volt olyan súlycsoport az U-15-sök között, ahol minden érmet paksi judós nyakába akasztottak. Tóth Barna arany-, Krausz Kornél ezüst-, Metzger Botond és Németh Gergő bronzérmesek lettek a fiú 50 kg-os súlycsoportban. Rajtuk kívül az U-15-sök között még Száraz Zente és Harsányi Márton örülhetett egy-egy bronzéremnek, valamint Jakab Barna és Aradi Zétény szereztek ötödik helyeket. Egy korosztállyal lejjebb, az U-13-sok között Czibula Bernát és a HÓD judós vendégsportoló Ocsák Soma szereztek aranyérmet, míg Tóth Zsombor a dobogó legalsó fokára léphetett. Ugyanebben a korosztályban ötödik lett Szucsán Zalán, Somkert Zoltán pedig hetedikként zárt. Petrik Richárd nagyot küzdött, de ezúttal nem lett helyezett.